שיווק אתרים

בניית אתר וורדפרס
וקידום בגוגל למשך 3 חודשים

קידום לעסק חדש

למה אתם צריכים שיווק לאתר?

השיווק המסורתי הכולל פרסום בלוחות מודעות, מגנטים מדלת לדלת, מכירה בטלפון ועוד שלל דרכים עדיין קיים, ואפשר להתווכח על רמת האפקטיביות שלו. לעומתו השיווק הדיגיטלי מאפשר לנו לפרסם את העסק שלנו בערוצים שעד לפני כמה שנים לא היו קיימים כמו רשתות חברתיות, גוגל, משפיענים, פרסום ממומן דרך באנרים, עמודי נחיתה ועוד. היתרון בשיווק דיגיטלי הוא שהכל ניתן למדידה, כל פעולה שאנחנו עושים בין אם העלינו פוסט בפייסוק או עמוד חדש בבלוג, על כל פעולה כזו אנחנו יכולים לאסוף מידע ולדעת איך הפעולה שעשינו השפיעה על הגולשים. בדרך זו אנחנו יכולים לייעל את האסטרטגיה השיווקית שלנו ופשוט לדעת מה עובד לנו ומה לא, איפה כדאי לנו להשקיע אנרגיה ואיפה כדאי לנתב את האנרגיה שלנו לפעולות שיביאו תוצאות.

מה כולל שיווק אתרים לעסק חדש איתי?

הפלטפורמה הפופולארית ביותר היא גוגל, 96% מהישראלים משתמשים בגוגל כמנוע החיפוש שלהם. לכן, כדאי שגם האתר שלכם יופיע בגוגל. הרי היום אין טעם לבנות אתר אם אין לגולשים איך להגיע אליו.
לכן, אני מציעה בניית אתר וורדפרס איכותי, מעוצב אישית ומותאם למובייל בתשלום חד פעמי של 3,500 ש"ח ותהליך קידום אורגני בגוגל בעלות של 1,000 ש"ח לחודש למשך 3 חודשים.

מה קורה אחרי 3 חודשים?
תוכלו להמשיך איתי לקדם את האתר שלכם בגוגל במחיר שיקבע לפי הישגי האתר עד כה ולפי רמת התחרותיות בתחום או להחליט שאנחנו מסיימים בחיוך את עבודת הקידום. אז בחישוב אחר 6,500 ש"ח לאתר חדש עם קידום אורגני של 3 חודשים. 

למה לא כדאי לעשות קידום ממומן?
פשוט כי מהניסיון שלי קידום ממומן לא מביא תוצאות, לא מצליח להביא גולשים בשלים ואיכותיים ובגדול חבל על הכסף שלכם.

אינפוגרפיקה בנייה וקידום אתרים טל אקרמן

איך מתחילים בשיווק דיגיטלי לאתר?

1. תכנון ובניית אתר אינטרנט

אתר אינטרנט לא נבנה ביום אחד, אבל ממש אין סיבה שיקח יותר מכמה שבועות ספורים. בדרך כלל השלב הראשון הוא שלב האפיון בו מתכננים את הנראות והפונקציונאליות של האתר- אילו עמודים יהיו בו, מה תהיה השפה העיצובית, מה המטרות של האתר וכו'.
בשביל שהתהליך הזה יהיה פשוט ומהיר כדאי שגם אתם תגיעו מוכנים:

תתחילו לרכז תמונות של העסק ושל המוצרים שהוא מציע

פשוט תחרשו את הקבצים במחשב שלכם ותמצאו את התמונות הכי טובות ואיכותיות שלכם, של העסק שלכם, של המוצרים או השירות שהוא מציע ואם אין לכם כאלה ממש מומלץ שכבר תתחילו לצלם. תמונות שמעבירות חוויה הן אלו שבסוף גורמות לגולשים לרכוש את המוצר שלכם או ליצור אתכם קשר.

צרו לוגו

לוגו זו ההגדרה לתמונה אחת שווה אלף מילים, אייקון אחד שמתמצת את מהות העסק שלכם. באתר הוא מופיע בדרך כלל בראש העמוד לצד התפריט הראשי ובכלל הולך ללוות את העסק שלכם בכל מוצר שתוציאו.

תתחילו לכתוב טקסטים

כן, תתחילו לחשוב במילים איך לתאר את העסק שלכם, איך לספר את הסיפור שלו, מה הייחודיות של כל מוצר או שירות שלכם ומי אתם? למה אתם עושים היום את מה שאתם עושים ולמה אתם הכי טובים במה שאתם עושים.

2. פתיחת משתמש ב-google my business

גוגל מי ביזנס הוא פיצ'ר של גוגל שמאפשר לפרסם את העסק שלנו בדף התוצאות ובמפות של גוגל.
הרעיון הוא שגוגל מבין שיש עסקים או שירותים שאנחנו נעדיף שיהיו קרובים אלינו פיזית, ונעדיף את הקרבה שלהם על פני מותגים גדולים ומוכריים. זו אחת הדרכים היותר יעילות של עסקים קטנים לקדם את העסק ולעקוף בגוגל מותגים גדולים או מתחרים חזקים.

גוגל לעסק שלי פרסום עסק קטן בחינם

3. חיבור לכלי אנליזה של גוגל

חלוקת פליירים בתאי דואר או תליית שלט חוצות ענק באיילון אלו פעולות שיווקיות אפקטיביות, אבל לצערינו אין לנו ממש דרך לדעת איך הם משפיעים על הצרכנים וכמה אנשים נחשפים אליהם. מה שמיוחד בשיווק דיגיטלי הוא שכל פעולה שנעשית ניתנת למדידה. איזה שירות הכי מעניין את הגולשים שלכם? כמה אנשים נחשפו לאתר שלכם דרך גוגל או דרך פייסבוק? כמה לקוחות חדשים או לקוחות חוזרים מגיעים לאתר? את כל אלה תוכלו לבדוק בעזרת 2 תוכנות חינמיות של גוגל.

Google Search Console

תוכנת מעקב אחר ביצועי האתר בתוצאות החיפוש של גוגל המדווחת לנו על ממדים כמו חשיפות, הופעות ומיקומים במנוע החיפוש של גוגל אך גם על בעיות טכניות, בעיות רספונסיביות למובייל, זמני טעינה איטיים באתר ועוד.

Google Analytics

תוכנה לאיסוף ויצירת נתונים סטטיסטים על תנועת הגולשים כמו, כמה אנשים נכנסו לאתר החודש, באילו עמודים הגולשים הכי התעניינו, מה היו מקורות ההגעה  לאתר – גוגל, רשתות חברתיות, לינקים ישירים מווצאפ וכו'.

4. קידום אורגני של העסק בגוגל

בשלב הראשון נבצע מחקר מילים, זהו תהליך שבסופו אנחנו נבחר את הביטויים הכי רלוונטים לעסק שבעזרתם נרצה שהגולשים יגיעו לאתר. אחרי זה נבנה תוכנית SEO אסטרטגית – מסמך בו נמפה את כל האתר ונתאים את הביטויים שבחרנו במחקר המילים לעמודי האתר הרלוונטים. ובהמשך נבצע אופטימיזציה לעמודים בצורה שגוגל ממליצה, נעלה תכנים חדשים ורלוונטים לבלוג של האתר, נדאג לכתבות יח"צ שיביאו לנו קישורים מאתרים חיצוניים ויחזקו את האתר ונעשה בדיקות טכניות כדי לוודא שלא צצה שום בעיה שתפריע לעבודת הקידום. את כל הפעולות האלה אשקף לכם בדוח חודשי אשר יכלול נתוני אנליזה של האתר.

תכולת ההצעה לשיווק אתרים

בניית אתר וורדפרס


3500 תשלום חד פעמי
 • אתר תדמית עד 10 עמודים
 • פלטפורמת וורדפרס ובילדר אלמנטור
 • אחסון ודומיין לשנה
 • עיצוב אישי
 • מותאם למובייל
 • מותאם למנוע החיפוש של גוגל

קידום אורגני בגוגל


1000 לחודש
 • מחקר מילים מותאם לעסק
 • תוכניות SEO אסטרטגיות
 • ביצוע פעולות קידום בעמודי האתר
 • חיבור לכלי אנליזה של גוגל
 • דוחות חודשיים
 • חיבור לגוגל עסקים

צריכים גם חבילת מיתוג לשיווק העסק?

רוצים להתרחב וליצור גם באנרים לקידום ממומן או פוסטים ממותגים לפייסבוק? דברו איתי, נבין את הצרכים ונבנה לכם חבילת מיתוג לשיווק העסק.
דוגמאות לפוסטים בפייסבוק לעמוד העסקי שלי:

איך להופיע במפות גוגל?
איך גוגל יודע איזה אתרים להציג
למה צריך היום אתר

בנייה וקידום אתרים - תכלס למה איתי?

בנייה וקידום אתרים אורגני