נטוורקינג

נטוורקינג זו דרך מצויינת לכל עסק ובמיוחד לעסקים קטנים ובינוניים, להכיר קולגות לעבודה, קהלים חדשים ואפילו ללמוד מפעילות המתחרים שלכם.
נטוורקינג

מה זה נטוורקינג?

נטווריקנג זו מסגרת לא פורמלית בה בעלי מקצוע או עניין משותף יכולים להחליף ידע ורעיונות אחד עם השני.
נטוורקינג יכול להתרחש ברחבי האינטרנט בעזרת המדיות החברתיות, קבוצות פייסבוק יעודיות, מפגשי זום וכמובן, הדרך האהובה עלי – פנים מול פנים. המטרה של נטוורקינג היא יצירת קשרים עם אנשים שנוכל לסמוך עליהם לייעוץ ותמיכה בעת הצורך בנושאים הקשורים לתחום העיסוק שלנו.

מה מטרת פעילות הנטוורקינג?

אמרנו שמטרת הנטוורקינג היא החלפת מידע ויצירת שיתופי פעולה, קידום הקריירה ושיפור הכישורים המקצועיים, בואו נבין מה זה אומר:

החלפת מידע מקצועי

תחום העיסוק העיקרי שלי הוא שיווק דיגיטלי, אני מקדמת אתרים אורגני בגוגל – SEO ובונה אתרי וורדפרס מבוססי אלמנטור. בעזרת קבוצות נטוורקינג שונות וכנסי נטוורקינג יצא לי להכיר בעלי מקצוע רבים שמתעסקים בנושאים המשיקים לתחום שלי ויכולים לתת לי ערך. במפגשי הנטוורקינג יצא לי להכיר מתכנתים שיודעים לייעץ לי כשיש באתרים שבבעלותי בעיות אבטחה, עניינים עם שרתים או תוספים וכל מיני דברים בקוד שקצת גדולים עלי ברמה התכנית. בתמורה אני מייעצת להם בכל מה שקשור לשיווק דיגיטלי וקידום אתרים בגוגל.
בנוסף ניתן להכיר גם קולגות בתחום וכך להיות מעודכנים לגבי חידושים וטרנדים בתחום.

החלפת מידע שקשור לחיי העצמאות

כבעלי עסק יוצא לנו להתעסק עם המון תחומים שהם לא רק התחום המקצועי שלנו – שיווק, הנהלת חשבונות, מכירות ועוד ועוד. מפגשי הנטוורקינג מאפשרים לנו להחליף מידע גם אם תחומי העיסוק שלנו שונים לגמרי. מה שנביא איתנו למפגשים ומה שהאנשים שיגיעו למפגש יביאו איתם זה מה שיהיה. בדרך זו נוכל להרחיב את הידע שלנו בנושאים שקשורים לכל עסק – לדוגמא, נוכל להכיר אילו מענקים מהמדינה מגיעים לנו, נוכל להמליץ או לקבל המלצות על בעלי מקצוע שחשוב שנכיר כבעלי עסק החל מרועי חשבון ועד למעצב גרפי למיתוג העסק, נוכל לשמוע אילו קבוצות פייסבוק יכולות להיות רלוונטיות עבורינו ונוכל גם לקבל טיפים אחד מהשני איך לשמור על ריכוז בעבודה, ישיבה נכונה מול מחשב או כל דבר שיעלה במפגש.

הזדמנויות עסקיות עתידיות

כמקדמת אתרים בגוגל אני מקבלת מידי פעם בקשה להמלצות על אנשי שיווק שמתמחים ברשתות חברתיות. בעזרת מפגשי נטוורקינג יצא לי להכיר אשת שיווק מעולה שמתמחה בקידום ברשתות חברתיות, ראיתי את העבודה המקצועית שהיא עושה, אהבתי את האדם שהיא ואני לגמרי ממליצה עליה. ככה קורה שכשלקוח מתקשר אלי או אליה אנחנו יכולות לתת לו ערך רחב יותר ולהמליץ לו על מעטפת שיווקית שכוללת גם קידום אורגני וגם קידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות ובדרך זו להגדיל לנו את כמות העבודה מבלי להשקיע אקסטרה זמן בשיווק העסק שלנו.

מפגשי נטוורקינג

עבודה בסביבה נעימה ואפקטיבית

כן גם זה חשוב, יש מפגשי נטוורקינג שמאפשרים לנו להיפגש כדי לעבוד ביחד, פשוט לצאת מהבית ולא להישאר בפיג'מה לבד מול המחשב. בדרך זו ניתן להכיר אנשים חדשים, לשתף בחוויות ואתגרים מחיי העצמאות ולהנות מחברה טובה.

מפגשי נטוורקינג

אני רוצה להכיר לכם את קהילת הנטוורקינג שהקמנו בפרדס חנה.

זו קהילה של עצמאים ועצמאיות שנפגשת 3 פעמים בשבוע בבתי קפה ברחבי פרדס חנה ובבתים של חברי הקהילה שמארחים אותנו. אנחנו נפגשים ועובדים כל אחד על הדברים שלו, גם כאלה שהעבודה שלהם לא נעשית על המחשב ביום יום מגיעים לפחות פעם בשבוע כדי לעשות לעצמם "יום משרדי" בו הם עוברים על מיילים, סידורים במחשב או כותבים פוסטים שיווקיים בפייסבוק.
בנוסף, פעם בחודש אנחנו עושים ערב נטוורקינג הכולל היכרות ומפגש. בכל ערב כזה אנחנו מקפידים לעשות שתי הרצאות מקצועיות בנושאים שמעניינים כל בעל עסק – שיווק בגוגל, איך מתחילים הליך של בניית אתר, איך לשמור על תזונה נכונה כשנמצאים בבית, וכל נושא שמעניין אותנו.
בצורה זו כל אחד מחברי הקהילה יכול לפרסם את עצמו ואת העסק שלו ובתמורה לתת ערך אמיתי לכל מי שמגיע.
אם אתם עצמאים ועצמאיות שנמצאים באזור שלנו מוזמנים להצטרף לקבוצות הווצאפ שלנו ולהתעדכן:
https://chat.whatsapp.com/FmmZbgRdyuW3vMwLpmjH0u

עצמאים מפגשי נטוורקינג

לפוסטים נוספים:

בנייה וקידום אתרים - למה איתי?

בנייה וקידום אתרים אורגני