מומחית בקידום אתרים - טל אקרמן

בנייה וקידום אתרים לעסקים קטנים ומותגים

טל אקרמן

קידום אתרים לעסקים שרוצים לגדול ומבינים שנוכחות דיגיטלית מקצועית שנותנת ערך אמיתי לגולש מביאה בסופו של דבר ללקוחות משלמים.

מי אני

אני טל אקרמן מקדמת אתרים אורגני בגוגל ובונה אתרי וורדפרס.
אני אוהבת לעבוד עם עסקים קטנים ובינוניים שרוצים לגדול ומבינים שנוכחות דיגיטלית מקצועית שנותנת ערך אמיתי לגולש מביאה בסופו של דבר לקוחות בשלים שבאמת מוכנים לרכוש את המוצר או השירות שלכם.

לעולם השיווק הדיגיטלי נכנסתי לפני כמה שנים בזכות קורס קידום אתרים אורגני בגוגל – SEO.
עד אז מחשבים לא היה הצד החזק שלי, אבל מאותו רגע נפתח לי עולם חדש, מסקרן ומופלא שמצליח לקשר בין חיפושים בגוגל ובין עסקים והגשמת החלומות של בעליהם.
קידום האתרים שאני מתמקדמת בו שם דגש על המותג עצמו והביטויים לקידום שמתאימים לו בבידול לשאר המתחרים בתחום, מתוך רצון להביא לאתר את הלקוחות האיכותיים והבשלים ביותר.

בנוסף אני גם בונה אתרי וורדפרס איכותיים עם דגש מיוחד על עיצוב אישי המשקף את סיפור המותג, שירותיו, השפה השיווקית שלו וערכיו. בזמן בניית האתר אני מתחשבת באלמנטים שמשפיעים על מנוע החיפוש של גוגל כך שהאתרים שאני בונה כבר מותאמים לגוגל עוד לפני העליה שלהם לאוויר.

גם מקדמת אתרים וגם בונה אותם

כן כן זה חתיכת יתרון שמי שבונה לכם את האתר הוא גם מי שיקדם לכם את האתר.
אני אדאג שלאתר שלכם כבר תהיה תשתית שיווק שתתמוך בקידום אורגני בגוגל, זה אומר ששם המותג שלכם כבר יופיע בגוגל וכשתרצו להיות מקודמים על ביטויים יותר תחרותיים לא תהיה בעיה ולא נצטרך להתעכב על עניינים טכנים שמונעים מגוגל לסרוק את האתר.

אם אתם רוצים שהאתר שלכם יהיה בידיים טובות וסופר מקצועיות צרו איתי קשר.

בנייה וקידום אתרים - למה איתי?

בנייה וקידום אתרים אורגני

הדרך המקצועית שלי

קורסים והכשרות

ניסיון תעסוקתי

קורס קידום אתרים ומדיה חברית

2017 - קורס קידום אתרים ומדיה חברתית בג'ון ברייס

רכשתי מיומנויות בבניית אסטרטגייה שיווקית, מחקרי מתחרים, אופטימיזציות תוכן, הקמה וניהול פרופיל קישורים איכותי והכרתי את הכלים הפופולארים בקידום אתרים.

עצמאית בקידום אתרים

2018 - פרילנסרית בקידום אתרים

התחלתי להרצות במכללת ג'ון ברייס בקורס קידום אתרים. מאז ועד היום אני עובדת בקידום אתרים אורגני עם בעלי אתרים ועצמאים נוספים.

מקאן וואלי לוגו

2019 - ראש תחום SEO במקאן ואלי

הייתי אחראית על קידומם של כ-20 אתרים של החברות המובילות בארץ, במגוון תחומים, במקביל לניהול הלקוחות, הכרת הצרכים השיווקיים שלהם ובניית תוכניות שיווק אסטרטגיות.

קורס בניית אתרים

2020 - קורס Webmaster של חוליאן טרומפר JT Digital

קורס לבניית אתרי וורדפרס הכולל פיתוח עמודי נחיתה, אתרי תדמית, בלוג וחנויות וירטואליות. וקורס קידום בגוגל ממומן PPC – בניית קמפיינים ממומנים בגוגל חיפוש, GDN, גוגל שופינג ויוטיוב.
פוטושופ

2021 - קורסי עיצוב גרפי באמצעות תוכנת Adobe Photoshop

קורס פוטושופ של תיאו דולב ושני קורסים נוספים ב- Udemy של Daniel Walter Scott's.
קורס אילוסטרייטור

2020 - קורסי עיצוב גרפי בבאמצעות תוכנת Adobe illustrator

קורס אילוסטרייטור של דנה שטרנברג מהמכללה לשיווק דיגיטלי.